Регуляторна політика

Шляхом розміщення Проєкту рішення з додатками та аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті Нижньоворітської сільської ради: http://nizhnovoritska.gromada.org.ua/regulyatorna-politika-16-16-57-26-01-2021/ в розділі «Регуляторна політика».        Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 31 календарного дня, з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Нижні Ворота, вул. Центральна, 114 тел.: 41-5-32 e-mail: n.vorota@meta.ua.        Розробник проєкта регуляторного акта: фінансовий відділ Нижньоворітської сільської ради.

08:56:31 02.05.2022