Відкириття меморіальної дошки поетесі Софії Малильо.

Патріотична громада Верхні Ворота , яку очолює Віталій Малильо, установила на сільській школі меморіальну дошку кавалеру ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, поетесі Софії Малильо присвоїла назву школі, в селі якому вона народилася.

20:15 01.09.2021

Вшанування пам'яті Героїв Карпатської України.

Представники Нижньоворітської територіальної громади разом з сільським головою Грига Іваном Івановичем взяли участь в проведенні молебня пам'яті Героїв Карпатської України, розстріляних на Верецькому перевалі.

17:30 24.08.2021

Робоча зустріч

15 березня 2021 року Голова Нижньоворітської сільської ради Грига І.І. з робочою поїздкою зустрівся  з керівником фірми  ТОВ «АVЕ Мукачево»,яка  надає послуги з вивезення твердих побутових відходів у м.Мукачеві та Мукачівському районі. Переговори велися на рахунок вивезення побутових відходів від Нижньоворітської Територіальної громади.

15:36 15.03.2021