Зі святом Святого Пророка Іллі

Дата: 20.07.2024 08:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із святом Святого Пророка Іллі!

Ілля – єдиний пророк, який у свій час залишився вірний Господеві. Він палав ревністю до Господа Бога і цю вірність Господь підтвердив великими знаками і чудесами. Віра пророка Іллі проявилася насамперед у молитві та в дотримуванні Закону Господнього. Тож бажаю всім нам брати приклад з його молитви, з його діл, що завжди відповідали Божому Законові.

Бажаю, щоб Бог усіх вас тримав в Своїй опіці. Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!

З повагою , Іван Грига