Відкриття першого у Закарпатській області «Центру життєстійкості».

Дата: 12.07.2024 10:46

11 липня 2024 року   у Нижніх Воротах відбулося офіційне відкриття першого у Закарпатській області «Центру життєстійкості».
📌Тут  жителі громади зможуть отримати такі послуги як індивідуальне та групове психо соціальне консультування, послуги соціального супроводу, як разові, так і на постійній основі.
✅ У  Центрі життєстійкості працюють 4️⃣ фахівці –  соціальний менеджер, психолог та 2️⃣ фахівці соціальної роботи.
👉 На базі «Центру життєстійкості»також активно працює клуб для дітей.  Встановлено сучасний дитячий майданчик для розваг малечі.
💙💛 Щиро дякуємо за сприяння у організації роботи центру директорці NGO Nehemiah Ukraine Тетяні Мачабелі, заступниці директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОВА Мирославі Сухар, координаторці Всеукраїнської програми ментального здоровя «Ти як? Таїсії Симочко, керівникові ветеранського простору «Вдома) (смт Воловець) Руслану Біланинцю, партнерським організаціям «Доркас» Dorcas - Ukraine, карєрному хабу «ВОНА» ВОНА хаб. Ужгород, Центру допомоги врятованим у Мукачеві @.
📌Особлива подяка за підтримку UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Чекаємо на вас у Центрі життєстійкості у селі Нижні Ворота з понеділка по пятницю з 9 по 17 годину.