Зі святом Святих Апостолів Петра і Павла.

Дата: 12.07.2024 08:00

Шановні жителі громади!

Зі святом Святих Апостолів Петра і Павла.

Від щирого серця вітаю вас із цим величним святом Святих Апостолів Петра і Павла. Апостоли Петро і Павло - учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу.

Нехай молитви Петра й Павла наповнять Ваші серця любов’ю та щирою вірою у Господа!

Звертаємося до Святих Апостолів за захистом для Українського воїнства, що захищає наше право жити в незалежній, християнській Україні.

Нехай Господь дарує свою благодать всім тим, хто носить прекрасне ім’я Петро та Павло. Щоб Святі покровителі захистили від хвороб і бід, а свято подарувало світлу надію! Бажаю миру і достатку, добра на життєвому шляху, а також сил, здоров'я, розуміння .

Миру всім, добробуту та здійснення всіх мрій!

З повагою, Іван Грига