З Денем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Дата: 07.07.2024 09:57

Шановні військовослужбовці!

Сьогодні в Україні відзначається день Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Робота моряків відповідальна, важка і неймовірно важлива для нашої країни. Флот захищає Україну на воді, а також відстоює наші морські кордони.

Розвиток і становлення  українського військового флоту відбувалися і тривають в умовах жорсткого протистояння діям країни-агресору – російській федерації. У цей день ми вшановуємо воїнів, які захищають наше море і узбережжя, відроджують Україну як морську державу.

Шановні службовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ваша служба надзвичайно важлива та відповідальна для нашої держави, для кожного її громадянина. Ми високо цінуємо самовідданість, надійність, витримку й цілеспрямованість, які притаманні українським морякам.

Хай бойовий дух ніколи не покидає вас, а кожен день буде сповнений досягненнями на ниві служіння українському народові. Зичимо  вам і вашим близьким міцного здоров’я, добра і благополуччя. У цей святковий день від щирого серця бажаємо  вам натхнення та успіху у нелегкій службі, міцного здоров’я, злагоди та добробуту вашим родинам.

З повагою керівництво , виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради