Відійшов у вічність депутат Нижньоворітської сільської ради Росол Василь Васильович

Дата: 04.07.2024 10:12

Виконком Нижньоворітської  сільської ради висловлює співчуття родині з приводу тяжкої втрати депутата 8 скликання Нижньоворітської сільської ради Росола Василя Васильовича.

У цей важкий час, ми схиляємо голови у скорботі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини… Нехай світла пам’ять про Василя Васильовича назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату. Сумуємо, поділяємо горе та підтримуємо родину у годину скорботи. Вічна та світла пам’ять.