З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 08:00

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Військові стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. Саме вони – Герої сьогодення – які виборюють нам із Вами право жити під мирним небом.

Ми бажаємо кожному терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Бажаємо вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас.

Слава Україні!Героям Слава!

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради