Зі святом собора Іоанна Хрестителя!

Дата: 24.06.2024 08:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас зі святом  – Різдвом Івана Хрестителя.

Іван Предтеча був посланцем Бога на Землі.  Іван Предтеча сповістив нам про прихід Месії та хрестив Ісуса в ріці Йордан. Тому невипадково на Різдво Івана Хрестителя «сонце у воді купається», а «вогонь не обпікає, а зігріває».

Тож нехай це величне свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, родинного тепла, затишку та добробуту в ваших оселях.

Хай Всемилостивий Господь дарує мир нашій рідній землі, а її захисники, наші Герої, принесуть Перемогу Україні та повернуться в рідні домівки живими і здоровими.

З повагою , Іван Грига