Зі святом Святої Трійці

Дата: 23.06.2024 08:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі святом  – Святою Трійцею!

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки і душі входить мир та щедра Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а всі ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло тим, хто поряд.

Віриться, що у день Зіслання Святого Духа світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Адже, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх вас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував бажання виконувати Божу волю, вселяв впевненість у майбутньому.

Щастя, тепла й миру вам і вашим рідним.

З повагою ,Іван Грига