З Днем батька

Дата: 16.06.2024 08:00

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

Це  свято особливо значуще та дещо болюче для України, оскільки багато наших батьків (як і матерів) захищають своїх дітей і нашу державу від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям. Крім того, через війну і вимушену міграцію українців безліч родин досі залишаються розділеними, діти не можуть бачити своїх татусів, спілкуватися з ними, гратися, слухати їхніх порад.

Висловлюємо  велику повагу всім вам, хто виховує, захищає, вкладає сили та душу у своїх дітей. Нехай завжди між вами панує розуміння, а діти прагнутимуть бути такими ж людьми з великої літери, як ви!

Бути хорошим батьком - найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням - таке може тільки тато.

Бажаємо  мудрості, здоров'я і сил, щоб завжди бути для своїх дітей джерелом розуміння і підтримки. Бажаємо  бути впевненими чоловіками з твердим стрижнем, але в той же час з добрим серцем, повним батьківської любові, завжди пишатися своїми дітьми і розділяти з ним кожну перемогу, кожен успіх.

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради