15 червня - День захисту людей похилого віку.

Дата: 15.06.2024 08:12

Шановні жителі громади!

15 червня в нашій країні відзначається День захисту людей похилого віку.

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього.

Низький уклін Вам до землі, велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою, Іван Грига