Зі святом Вознесіння Господнього!

Дата: 13.06.2024 09:19

Шановні жителі громади!

Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня.

Щиро вітаємо всіх Вас з великим Святом Вознесіння Господнього, бажаємо миру, злагоди, щастя, душевної величі, міцного здоров’я, родинного затишку Вам і Вашим родинам! Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть завжди у Ваших оселях, а слово Боже надасть усім нам наснаги на добрі і благі діла в Ім’я Господа, на благо громади та рідної України!

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради