З Днем морської піхоти!

Дата: 23.05.2024 08:01

Вітаємо  українських морських піхотинців з професійним святом!

Це важливе свято, яке символізує мужність та відвагу наших морських військ.

Сьогодні наша боротьба зі звільнення рідної землі від російських окупантів триває. І у цій місії морські піхотинці завжди готові до виконання найскладніших бойових завдань.

У цей день ми згадуємо захисників, які загинули у боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашої держави й мир на українській землі. Пам’ять про полеглих Героїв назавжди залишиться в наших серцях!

Дякуємо за вашу мужність, стійкість і відвагу, ви завжди гідно справляєтеся з усіма бойовими завданнями.

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог, миру і добра в родинах.

Слава морській піхоті України! Слава Україні та її захисникам і захисницям!

З повагою керівництво , виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради