Зі святом Святої Трійці!

Дата: 19.05.2024 07:38

Прийміть найщиріші вітання із Днем Святої Трійці, святом, яке символізує єдність Бога-Отця, Бога-Сина і Духа Святого. З настанням літа природа наповнюється неймовірно яскравими кольорами та пахощами різнотрав’я. Тож не випадково, ці дні ми називаємо Зеленими святами, адже зелений - це колір вічного життя та благодаті.

Квіти, гілочки та духмяні трави, освячені на Трійцю – надійний оберіг, який захищає наші оселі від негараздів. Кожному з нас важливо бути милосердними, примножувати добро, цінувати кожну мить життя і подякувати Господу за усе, що ми маємо сьогодні.

Здоров'я вам міцного, мирного неба, злагоди і родинного затишку! Нехай Ангели Божі допомагають, а життя буде сповнене радості і щастя.А Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле довгоочікуваний мир Україні.

З повагою , Іван Грига