ОНОВЛЕННЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВʼЯЗАНИХ

Дата: 18.05.2024 10:48

ОНОВЛЕННЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВʼЯЗАНИХ❗️

☝🏼З 18 травня 2024 року вступає в дію закон про мобілізацію, згідно якого військовозобов’язані громадяни мають оновити свої дані. Зробити це можна або безпосередньо в додатку «Резерв+», в ТЦК або в ЦНАП.

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг Нижньоворітської сільської ради необхідно особисто звернутися  до ЦНАП.

При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код та підписати заяву, яку сформує адміністратор ЦНАПу на ПОРТАЛІ ДІя.

Крім того вам необхідно мати з собою телефон. (один з етапів верифікації)

👇🏼У заяві необхідно вказати:

▪️прізвище, імʼя, по батькові;

▪️дата народження;

▪️фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається з місцем реєстрації, то вказувати саме ту адресу, де ви проживаєте, а не ту, де зареєстровані/задекларовані);

▪️номер телефону;

▪️адресу електронної пошти (за наявності).

Після того, як заявник перевірив дані у заяві, підписав її, адміністратор підписує заяву своїм КЕП, роздруковує її, ставить печатку і відправляє її через ПОРТАЛ ДІЯ в Єдиний державний реєстр призовників, військовозобовʼязаних та резервістів.

🔺Уся процедура займає близько 10 хвилин🔺

🔴з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобовʼязаних та резервістів приходить відповідь.

1️⃣Якщо відповідь 🟩Актуалізовано🟩, то Вам роздрукують витяг, адміністратор ЦНАПу підписує його, проставляє печатку і передає витяг Вам.

2️⃣Якщо відповідь буде

🟥Дані не знайдено🟥, то це означає, що особу не знайдено в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, і тоді заявнику необхідно оновити дані в ТЦК.

Центр надання адміністративних послуг Нижньоворітської сільської ради