З Днем вишиванки!

Дата: 16.05.2024 07:31

Шановні мешканці громади!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Українська вишиванка – національна святиня, яка є одиним із головних символів нашого народу, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг який об‘єднує всіх українців.

В День вишиванки нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу заради спільної перемоги.

Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України!

Вітаю кожного українця з Днем вишиванки! Бажаю усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Пишаймося тим, що ми українці!

Слава Україні! Героям Слава!

Зі святом!

З повагою, Іван Грига