З Днем сім'ї

Дата: 15.05.2024 08:00

Шановні жителі громади!

З нагоди Міжнародного дня сім’ї прийміть щиросердечні побажання добра, злагоди та благополуччя.

Сім’я - це колиска, в якій плекається людина, джерело її сили, осередок цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь. З сім’ї починається нове життя, формується міцна країна. Родинне тепло дарує нам відчуття радості і щастя.

Нині вся наша країна стала однією родиною. В часи, коли безчесний ворог атакує та окуповує наші території, розлучає та вбиває українські сім’ї, ми всі як один стали на спротив, кожен на своєму місці. Ми молимось за наших захисників та захисниць, як за власних синів і дочок, турботливо відчиняємо двері своїх домівок для тих, хто лишився даху над головою чи рятувався втечею від жахів війни. Ми єдині, ми разом. Спільно великою українською сім’єю здобуваємо Перемогу.

Бережіть свої родини, плекайте в них взаєморозуміння та повагу, даруйте один одному щодня частинку своєї любові. Зичимо хай кожна українська сім’я зміцнюється та процвітає. Нехай лине щирий дитячий сміх під чистим мирним небом вільної України. А у домівках завжди панує щастя.

З повагою , Іван Грига