Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Дата: 27.02.2023 16:23

Інформація щодо процедур закупівель
на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ДК 021:2015

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

Скловолокно

(Мінеральна вата)

ДК:021:2015:14830000-8

Відкриті торги з особливостями
UA-2023-02-24-011476-a

грн.зПДВ.

Скловолокно(Мінеральна вата) для утеплення даху закладів освіти Нижньоворітської сільської ради,а саме:Нижньоворітського ЗДО Нижньоворітської сільської ради за адресою:вул.Верховинська ,15.,с.Нижні Ворота,Мукачівського району ,Закарпатської області;та Верхньоворітський ЗЗСО I-III ступенів імені Софії Малильо за адресою:С.Верхні Ворота,вул.Верховинська,4 Мукачівського району,Закарпатської області.

Скловолокно(мінеральна вата)повинна бути щільністю  від 30-50кг/м3;товщина 100мм;,пакування 50кг/м3 в рулонах. Кількість:3800кв.м/396 рулонів. Постачальник повинен керуватися Держстандартами України та вимогами зазначеними в тендерній документації.

Очікувана вартість розрахована виходячи з середньої ціни на ринку,яка склалася на даний час ,шляхом пошуку,збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни постачальників ,що містяться у відкритому доступі,на підставі розрахунку очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін.Очікувана вартість закупівлі:

380000,00грн.зПДВ.