З Днем Європи!

Дата: 09.05.2024 07:36

Шановні жителі!

В умовах сьогодення це чудовий привід висловити подяку країнам - членам Європейського Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російським злом. Країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас близькими друзями, помічниками та для багатьох — прихистком.

Сьогодні Україна як ніколи близька до повноправного членства у ЄС. Саме зараз українці демонструють, що демократія , людська гідність і права людини є нашою природною потребою, і ми готові їх відстоювати. Сьогодні наші мужні Герої не лише захисники своєї Землі, а й щит безпеки для усієї Європи від рашистської орди. А українці — приклад мужності, незламності та єдності.

Від щирого серця бажаю терпіння, мужності, наснаги. Демократичні цінності та свободи закладені в ДНК українців. І ми зробимо усе, аби їх захистити.

Разом до Перемоги!

Україна — це Європа!