З Вознесінням Господнім

Дата: 09.05.2024 07:35

Шановні жителі громади!

Вітаю Вас з Великим християнським святом.

Сьогодні , 9 травня, віряни західного обряду, які святкували  Великдень 31 березня - святкують  Вознесіння Господнє .

Вознесіння Господнє належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня.

У велике свято – Вознесіння Господнє, бажаю віри, незгасимої надії в краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса висвітлює ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю!

Нехай свято наповнить душу спокоєм і світлом! Нехай Господь пошле своє благословення і допомагає у всіх благих справах і починаннях!

З повагою , Іван Грига.