Привітання з Великоднем

Дата: 05.05.2024 07:35

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо  усіх вас зі світлим святом

Воскресіння Христового!

Прийміть щирі вітання з нагоди величного свята – Воскресіння Христового! Нехай це свято подарує міцне здоров’я, сердечне тепло, взаєморозуміння, гармонію й радість. Бажаємо, щоб печаль і всі образи пішли в небуття, а залишилися тільки світла радість, любов і щастя. Нехай на кожну родину зійде благодать, мир і спокій, у кожній домівці панують доброта, міцність духу, увага й турбота один про одного.

В нелегкий час зустрічаємо Великдень, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас. Тож нехай віра і милість Божа допомагають нам достойно долати всі труднощі і виклики сьогодення, йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією і всеперемагаючою любов’ю!

Нехай у ці дні в тилу і на фронті, в домівках та окопах панує дух свята, а сила молитви береже наше військо і миролюбний український народ.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою  керівництво , виконавчий комітет  та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради