Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги.

Дата: 24.04.2024 12:22

З метою реалізації президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» 23 квітня 2024 року у м.Мукачево відбувся ІІІ-й районний етап змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Закарпаття» серед учнів закладів загальної середньої освіти Мукачівського району з волейболу команд хлопців та дівчат та футзалу.

Нижньоворітську громаду представляли переможці ІІ-го етапу змагань: з волейболу - команду хлопців - Верхньоворітський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, команду дівчат – Завадська гімназія, з футзалу – команда Верхньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За підсумками змагань з волейболу - команда хлопців Верхньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та команда дівчат Завадської гімназії  здобули ІІ місця із чим, ми Вас щиро вітаємо. Пишаємося Вами і бажаємо впевнено крокувати до більш високих перемог.

Висловлюємо вдячність за наполегливу працю тренерам, які підготували команди. Бажаємо професійних успіхів та невичерпної енергії.