Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Дата: 10.04.2024 12:30

Інформація щодо процедур закупівель
на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ДК 021:2015

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

Газове паливо ДК:021:2015:

09120000-6 Природний газ.

Відкриті торги з особливостями
UA-2024-04-04-011410-a

49662,00

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати вимогам та стандартам, положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем та інших чинних нормативно – правових актів, що регулюють постачання природного газу».

Калорійність природного газу: теплота згоряння (нижча) повинна бути не нижчою за 7600 ккал/ м3.

Товар повинен бути сертифікований у встановленому законом порядку та відповідати державним стандартам України.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Розрахунок очікуваної вартості обумовлений  даними які були враховані у попередньому договорі на фактичну потребу закупівлі  газу на квітень–жовтень 2024 р.   При цьому на підставі ціни теперішнього постачальника на постачання природного газу,   було зроблено розрахунок очікуваної вартості.

Прогнозне споживання природного газу становить –3000,0 куб.м