Зі світлим святом Воскресіння Христового!

Дата: 31.03.2024 08:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо  усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення. Наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає Вас, дарує силу та зміцнює дух.

У день Великодня, дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою. Хай Боже благословення завжди буде з вами, нехай Господь дарує вам свою безмежну любов, надію й незламну віру. Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить  вас стороною!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою  керівництво , виконавчий комітет