26 березня – День Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2024 08:00

З Днем Національної гвардії Укаїни!

Національна гвардія – це доблесні захисники України, які віддано і мужньо стоять на сторожі конституційного ладу, забезпечують дотримання прав і свобод людини, охорону важливих державних об’єктів та громадського спокою.

Нині, військовослужбовці Національної гвардії вірно служать українському народу і з честю виконують усі покладені на них обов’язки, даючи відсіч збройній агресії росії проти України шляхом ведення воєнних (бойових) дій.

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність України! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Тож, бажаю Нацгвардійцям міцного здоров’я, залізного терпіння та хороброго духу! Нехай усі ваші цілі та мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними та цілеспрямованими!

З повагою, Іван Грига