Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено військового Нижньоворітської громади

Дата: 22.03.2024 20:41

Військовослужбовець з села Нижні Ворота Нижньоворітської територіальної громади Бляшин Михайло Михайлович нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (Указ Президента України Володимира Зеленського від 24.08.2023 року N517). Вручення нагороди нашому Захиснику відбулося в березні 2024 року.
 Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, та інші особи за бездоганне виконання військового та службового обов'язку, виявлену при цьому доблесть і честь.  Нагороджений   орденом  Богдана  Хмельницького  іменується лицарем ордена Богдана Хмельницького.
Гордимося!!!
Слава Україні! Героям слава!