Нижньоворітська громада
Закарпатська область, Мукачівський район

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 18.03.2024 17:00
Кількість переглядів: 125

Фото без опису

Оголошення

Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки об’єкту нерухомого майна з метою передачі в оренду

  1. Обєкт частина нежитлового приміщення на другому поверсі адміністративного будинку, що позначена на інвентарній справі 2.14, розташована за адресою: с. Верхні Ворота, вул. Верховинська, буд.3, Мукачівський район, Закарпатська область, загальною площею 13,67 кв.м.
  2. Обєкт частина нежитлового приміщення на другому поверсі адміністративного будинку, що позначена на інвентарній справі 2.7, розташована за адресою: с. Біласовиця, вул. Без назви, буд.25, Мукачівський район, Закарпатська область, загальною площею 24,95 кв.м.

 

    Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, вул. Центральна, 114, 89130.

Документи, які необхідно подати на конкурс:

  1. Заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт експертно грошової оцінки майна;
  2. Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті ( для претендента – фізичної особи – підприємця);
  3. Згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи- підприємця) (зразок додається);
  4. Копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ ( для претендента – юридичної особи);
  5. Копія(ї) лецензії(й);
  6. Копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено для проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку майна.

        Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт ( у календарних днях).

       Конкурсну документацію подати до Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області с.Нижні Ворота, вул. Центральна, 114, 89130 до 28 березня 2024 року (включно).

    Конкурс буде проведено 29 березня 2024 року у приміщенні Нижньоворітської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 114, с. Нижні Ворота. Початок 0 11:00 к.ч.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь