Отримання витягу з ДЗК

Дата: 15.03.2024 08:04

Для здійснення будь-яких операцій із земельною ділянкою потрібно отримати витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК).

Витяг з ДЗК підтверджує, що ваша земельна ділянка сформована, зареєстрована в Державному земельному кадастрі, має кадастровий номер та містить інші відомості (обмеження, обтяження та ін.), внесені до Поземельної книги.

Витяг можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг, а також онлайн.

Як отримати витяг з ДЗК онлайн Це дуже просто і швидко:

здійсніть оплату із застосуванням електронних платіжних засобів (картки) та відправте запит

Вартість замовлення витягу з ДЗК встановлюється у розмірі 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

З 01 січня 2024 року сума адміністративного збору за надання витягу з ДЗК складає 151,40 грн.

Результат послуги надійде на вказану Вами електронну пошту.

Важливо Витяг з ДЗК формується у вигляді електронного документу в форматі pdf, підписи та печатки на витязі не передбачені законодавством, кожен витяг можна перевірити за допомогою QR коду, що зазначено на кожній його сторінці.

Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

Нижньоворітської сільської ради