Сьогодні Нижньоворітська громада попрощалася з воїном Гриців Олегом

Дата: 06.03.2024 19:20

Сьогодні, 6 березня, у с. Лази  в останню земну дорогу Нижньоворітська громада проводжала свого Героя – ГРИЦІВА Олега Миколайовича 23.08.1995 р.н.

Провести воїна в останню путь зібралася родина, друзі,однокласники, односельчани, численна Нижньоворітська громада.

Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його цінували побратими. Добрий, щирий, працьовитий, чудовий друг.

Олег Гриців  боровся за волю і свободу нашої держави. Вірив і віддав в ім’я Перемоги найцінніше – життя.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Герої не вмирають!