ЦНАП інформує

Дата: 29.02.2024 16:23

Звертаємо Вашу увагу на необхідність внесення актуальної та достовірної інформації до Реєстру територіальної громади. Для цього Вам потрібно звертатись до Центру надання адміністративних послуг Нижньоворітської сільської ради за адресою с. Нижні Ворота, вул.Центральна, 114 або в старостат за місцем реєстрації для актуалізації персональних даних в Реєстрі.

Необхідний перелік документів (все в оригіналі):

• Паспорт громадянина України (для осіб віком від 14 років);
  • Ідентифікаційний код (РНОКПП);
  • Свідоцтва про народження дітей (віком до 14 років);
  • Свідоцтво про шлюб чи зміну імені або прізвища – за наявності;
  • Довідка про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13) – за наявності;
  • Документи, що посвідчують право власності на житло – за наявності та при виникненні потреби;

Звертаємо Вашу увагу, що для актуалізації даних достатньо звернення однієї особи з числа зареєстрованих за адресою (будинок/квартира) з відповідними оригіналами документів всіх зареєстрованих. Проте,  для одержання Витягу з Реєстру територіальної громади потрібно особисте звернення особи (віком від 14 років) чи  уповноваженої особи з довіреністю або замовити такий Витяг через застосунок ДІЯ.

За детальною інформацією відповідно до потреби радимо звертатись безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг для уточнення, а також можна ознайомитись із законодавством у сфері реєстрації місця проживання за посиланням:

Нижньоворітської сільської ради