З Днем інженерно-авіаційної служби ЗСУ

Дата: 25.02.2024 08:00

Шановні військовослужбовці, фахівці та ветерани

інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України!

Вітаємо вас з професійним святом!

Щорічно, 25 лютого Україна відзначає професійне свято - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України, яке започатковано 19 березня 2010 року.

На ваших плечах надзвичайно важлива місія — якісне обслуговування літальних апаратів та їх модернізація. Ваш професіоналізм є необхідною складовою стану боєготовності та успішного виконання бойових завдань української авіації в умовах повномасштабної російської агресії.

Бажаємо вам примноження службових досягнень, миру, міцного здоров’я, родинної гармонії та затишку. Щоб ваші гарантії ніколи не підводили ваших колег у небі! Будьте і далі на висоті!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою  керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради.