ДЕНЬ ПАМ‘ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 08:00

Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України 69/2015  з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, він відзначається щорічно 20 лютого.

Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Боротьба за право жити у справді Європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі, тепер на Сході України. Саме подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу із зовнішньою агресією. Завдяки їхній самопожертві ми маємо унікальний шанс змінити країну на краще.

Для нас є святим обов'язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності.

Вічна пам'ять Героям!

Слава Україні!