19 лютого День Малого державного Герба України.

Дата: 19.02.2024 08:00

Шановні жителі громади!

19 лютого 1992 року було затверджено Малий державний Герб України.

Сьогодні,19 лютого Україна відзначає день Державного Герба України, одного із трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України.

Золотий Тризуб на синьому щиті , як державний символ України був обраний недаремно, адже він зв’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, уособлює нашу єдність, зв’язує між собою покоління українців. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Нехай Державний Герб несе волю народу до найшвидшої Перемоги та найкращої долі для України!   Ми пишаємось своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми.

Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які  гинули та гинуть кращі сини і доньки української землі.

Нехай Державний Герб несе волю народу до найшвидшої  Перемоги та найкращої долі для України!