16 лютого - День єднання.

Дата: 16.02.2024 08:00

Шановні мешканці громади!

16 лютого 2022 року, на тлі тривожних новин про повномасштабне вторгнення рф, президент України Володимир Зеленський підписав указ про започаткування нового свята - Дня єднання.

Так, 16 лютого започатковано - День єднання.

Перед нашою державою постали серйозні виклики, які вимагають від українського народу й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій, а головне – єдності.

У цей складний час українські воїни до останнього подиху захищають від ворога рідну землю. Сильний український народ проявляє свої найкращі якості – згуртованість та волю до перемоги. Адже Україна у нас одна і ми зробимо все, щоб вона була вільною і мирною!

Віримо у Збройні Сили України, єдність, непереможний козацький дух та продовжуємо разом захищати наше майбутнє.

Слава Героям!

Слава Україні!

ПАМ'ЯТАЙМО, що у ЄДНОСТІ - наша СИЛА, а у СВОБОДІ - СУТНІСТЬ!