З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2024 08:00

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані!

Прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім, кому судилося пройти вогняні бойові дії в Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках. Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюєте відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Висловлюємо глибоку вдячність і шану всім воїнам-ветеранам, які зберігають силу духу і оптимізму, залишаються патріотами країни та захищають її незалежність та територіальну цілісність.

Щиро бажаємо Вам здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, миру і добра.Низький уклін Вам. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!  Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини  та рідної України!

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою  керівництво ,виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради.