Зі Стрітенням Господнім!

Дата: 15.02.2024 08:00

Шановні жителі нашої громади!

Щиро вітаю зі святом!

У цей день ми вшановуємо визначну подію, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження. Маленького Христа зустріли праведні Симеон та Анна.Для християн Свято Стрітення Господнього символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі.

Стрітення Господнє є провісником перемоги, тож нехай і сьогодні свято Стрітення Господнього стане для нас духовним орієнтиром та принесе довгоочікувану ПЕРЕМОГУ та спокій на нашій Батьківщині Україні.

Нехай кожного з Вас огорне Господня ласка, а освячена Стрітенська свіча принесе мир і спокій у вашу оселю. Щирі молитви, які лунають у цей день у храмах, хай оберігають наших Захисників та наблизять нашу Перемогу.

Щиро бажаю Вам та Вашим родинам добра, достатку, щастя і гараздів, радісних усмішок, любові, миру та процвітання!

З повагою, Іван Грига