Вітання з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Дата: 04.02.2024 18:22

Відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров′я Нижньоворітської сільської ради вітає КОВАЧ Мар′яну Василівну, ученицю 9-го класу Біласовицької гімназії з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та з нагородженням дипломом ІІ ступеня. Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіх і прагнення до знань будуть постійними супутниками.

Також вітаємо вчителя біології Біласовицької гімназії САМУСЬ Мар′яну Юріївну, яка підготувала ученицю до участі в олімпіаді. Висловлюємо щиру вдячність за наполегливу працю та бажаємо професійних успіхів, щоб і в подальшому учні радували Вас високими досягненнями.