Шановні жителі громади!

Дата: 02.02.2024 08:00

Щиро вітаю зі Святом Стрітенням Господнім!

Сьогодні ми відзначаємо Стрітення Господнє – одне з великих християнських свят,яке символізує зустріч Старого і Нового завітів, день, коли Ісуса вперше принесли до Єрусалимського Храму і з вуст старця Симеона пролунала звістка, що новонароджене дитя вийде «на служіння спасіння людей».

Свято було назване так тому, що саме цього дня,  маленький Ісус на свій 40-й день народження зустрівся у Храмі з праведним Симеоном, який признав у ньому Месію.

У цей світлий день хочу побажати любові і яскравого світла надії в житті. Щиро бажаю усіх земних благ, поваги і щирих почуттів душі, здоров'я всім близьким і незгасних сил, подяки Всевишньому за кожен новий світанок і добрих молитов за цей світ. Молімося за відновлення миру на нашій рідній землі і за кожного захисника, який нас боронить!

З вірою у перемогу, щасливого і мирного святкування!

З повагою , Іван Грига