Конкурс «Різдвяна зірка».

Дата: 25.01.2024 21:54

З метою збереження традицій, стародавніх звичаїв та пропаганди кращих духовних надбань українського народу, підвищення культурного та духовного рівня сучасної молоді 25 січня 2024 року на базі Нижньоворітського ліцею відбувся конкурс «Різдвяна зірка». В конкурсі взяли участь всі заклади загальної середньої освіти Нижньоворітської територіальної громади.  Учасниками конкурсу були представлені колядки, щедрівки, вертепи та віншування.

За результатами конкурсу переможцями було оголошено: Біласовицька гімназія – І місце, Лазівська гімназія – ІІ місце, Верб’язька гімназія  - ІІІ місце.

Призери були нагороджені грамотами та грошовими призами, інші учасники – подяками.

Дякуємо всім учасникам та їх керівникам за підготовку, старанність, творчість та креативність. Висловлюємо вдячність колективу Нижньоворітського ліцею за створення дружньої, теплої та святкової атмосфери, сприяння в організації і проведенні конкурсу.