Собор святого Івана Хрестителя

Дата: 20.01.2024 08:00

Шановні жителі громади!

20 січня церква святкує Собор святого Івана Хрестителя, віддаючи йому шану за те, що він хрестив Господа Ісуса Христа. У народі кажуть “Іван Предтеча бере свята на плечі”  оскільки завершується цикл різдвяних свят.

Сердечно вітаю з Днем Ангела усіх Іванів, Іванок, Івановичів та Іванівних! Щиро бажаю Вам чистого неба і сонячних днів, добрих, чуйних, вірних друзів, у домі – достатку, затишку завжди, нехай у двері його не стукає біда, здоров'я, успіху, посмішки в очах, віри, надії, удачі в справах, у сім'ї – розуміння, тепла і любові. Хай Ваш Ангел-охоронець невідступно береже Ваші тіла та душі і обдаровує Вас усіма благами життя та своїм благословенням!

З повагою , Іван Грига