Шановні жителі нашої громади!

Дата: 14.01.2024 14:40

Прийміть щирі вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!

Настало ще одне чудове свято – Старий Новий Рік. І у нас з’явилася ще одна можливість згадати те, що не встигли на Новий рік, щоб сказати головні слова близьким і дорогим людям.

Вітаю всіх Василів,Василівних,Васильовичів і від душі бажаю великого щастя в житті і неймовірних чудес,нехай ці свята принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток! Від усієї душі бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, Божої підтримки.

Хай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення! Хай панують у ваших домівках взаєморозуміння та любов! Веселих Вам свят та дзвінких щедрівок!

З повагою , Іван Грига