Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Дата: 09.01.2024 16:58

Інформація щодо процедур закупівель
на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ДК 021:2015

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

Риба свіжоморожена-ХЕК ДК:021:2015:

15220000-6 –Риба,рибне філе та інше м’ясо риби морожені .

Відкриті торги з особливостями
UA-2024-01-03-005972-a

230680.00 грн без ПДВ (Двіста тридцять тисяч шістсот вісімдесят грн.00 коп.)

Товар повинен відповідати Закону України» Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997року №771/97-ВР(зі змінами);Закону України «Про дитяче харчування» від 14.09.2006р №142-16(зі змінами);Наказом МОН України та МОЗ України від 17.04.2006р.№298/227 »Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах». Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних загальноосвітніх .позашкільних навчальних закладах» від 15.08.2006 р № 620/563.Для контролю безпеки харчування,необхідним є застосування  та впровадження виробниками/постачальниками продуктів харчування   системи НАССР відповідно до актів чинного законодавства,нормативно-технічних документів у сфері реалізації товарів ,які становлять предмет закупівлі.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом по навчальних закладах  відділу освіти, молоді, спорту, культури , туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільської ради з використанням риби свіжомороженої –хек по нормах харчування за аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2024 рік.

Очікуваний обсяг закупівлі на 2024 складає: риба свіжоморожена -хек-1500кг.

Вимоги щодо предмета закупівлі:

Назва товару та його споживчі якості

Якісні характеристики

органолептичні показники

ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені  (Риба свіжоморожена «Хек» )

За органолептичними показниками поверхня риби ціла, рівна, чиста, недеформована, природного кольору, консистенція м’язів – щільна, запах після розморожування – притаманний свіжій рибі без сторонніх запахів і присмаків. Не допускається присутність льоду.

Вміст токсичних елементів, гістаміну та N-нітрозамінів мікробіологічні показники, вміст пестицидів  у замороженій рибі не повинен перевищувати допустимі рівні  установлених ДСТУ

Одиниця виміру

кілограми