Дата: 09.01.2024 16:50

Оголошення

1.  Найменування органу, який проводить обговорення – виконавчий комітет Нижньоворітської сільської ради.

2. Питання, яке виноситься на обговорення - реорганізація Нижньоворітського ліцею Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом їх об’єднання з метою створення оптимальних умов функціонування закладу освіти щодо реалізації державної політики у сфері освіти, удосконалення мережі закладів загальної середньої освіти, ефективного використання бюджетних коштів, покращення освітнього процесу.

3. Варіанти вирішення питання - реорганізація Нижньоворітського ліцею Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом їх об’єднання (приєднання).

4. Адреса опублікованого на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади тексту проєкту рішення - n.vorota@meta.ua .

5. Ініціатор громадських слухань щодо реорганізації Нижньоворітського ліцею Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом їх об’єднання Нижньоворітська сільська рада.

6. Строк, місце, час проведення громадських слухань та попередня реєстрація учасників громадського обговорення даного питання.

Громадські слухання відбудуться «8» лютого 2024 року о 14 год. в приміщенні Нижньоворітської сільської ради (актова зала), за адресою: с.Нижні Ворота, вул.Центральна, буд.114.

Попередня реєстрація учасників громадських слухань даного питання  - 8 лютого 2024 року о 13.30 год. за адресою: с.Нижні Ворота, вул.Центральна, буд.114 ( Нижньоворітська сільська рада, актова зала).

На громадські слухання запрошуються депутати сільської ради, члени виконавчого комітету Нижньоворітської сільської ради, керівник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільської ради та жителі Нижньоворітської територіальної громади, інші зацікавлені особи та посадові особи, діяльність яких пов'язана з предметом громадських слухань.

7.  Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – 89130, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Верхні Ворота, вул. Верховинська, буд. 3, e-mail: osvita.n.vorota@ukr.net  номер телефону: 0996445955 (Повідайчик С.О.) Пропозиції (зауваження) учасників громадських слухань подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 17-00 години                    05 лютого 2024 року. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

8. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Виконавчий комітет Нижньоворітської сільської ради, с. Нижні Ворота, вул. Центральна, буд.114, e-mail: n.vorota@meta.ua  номер телефону: 0507578270 - Шуфрич Віталій Васильович;

Відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільської ради с. Верхні Ворота, вул. Верховинська, буд. 3,      e-mail: osvita.n.vorota@ukr.net,  номер телефону: 0950859049 – Кополовець Марія Михайлівна.

9. Прізвище, ім’я відповідальної особи – Самолевська Мар’яна Федорівна тел.  0958281851.

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадських слухань – рішення органів місцевого самоврядування про  результати публічного громадського слухання оприлюднюються не пізніше ніж через два тижні з дня ухвалення рішення на офіційному веб-сайті Нижньоворітської сільської ради