Собор святого  Івана Хрестителя

Дата: 08.01.2024 08:00

Шановні мешканці громади!

Сьогодні віряни святкують  Собор святого  Івана Хрестителя, віддаючи йому шану за те, що він хрестив Господа Ісуса Христа. Цього дня згадують Івана Хрестителя, який хрестив Ісуса Христа у водах річки Йордан.

І цієї днини вітаю усіх, хто носить ім‘я Іван, усіх Івановичів, Іванівних та щиро бажаю Божого благословення. Міцного-міцного здоров'я, спокою і миру в душі, щастя в сімейному домі та безмежної любові в серці.

Нехай Вам у житті допомагає святий Іван Хреститель. Хай  у Вашому домі панує злагода, добробут та взаєморозуміння. Бажаю Вам миру, добра та здійснення всіх бажань. У це велике та чисте свято хочу побажати Вам та всім Вашим близьким душевної теплоти, добра, злагоди, здоров’я, любові та щастя.

У народі кажуть: «Іван Предтеча бере свята на плечі», оскільки завершується цикл різдвяних свят.

З повагою , Іван Грига