Привітання з  Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 14:00

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо вас з  Новим 2024 роком!

У Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для всіх нас, для своєї рідної землі. Віримо, що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Бажаємо усім міцного здоров’я, родинного затишку, Божого благословення, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай у Новий рік в усіх нас будуть  чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Під новий рік зазвичай планують майбутнє та загадують бажання. Сьогодні у нас одне бажання на цілу країну, і ми впевнені, воно обов’язково здійсниться в прийдешньому році. Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічати цей Новий рік!

З Новим 2024 роком!

З вірою у перемогу!

Все буде Україна!

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської  сільської ради.