22 грудня - день свято] Анни

Дата: 22.12.2023 08:00

Шановні жителі громади !

22 грудня в церковному календарі – Свято зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці. Це важлива дата, адже саме в цей день була зачата Богородиця Діва Марія. Тепер Анну вважають покровителькою жінок, вагітних, матерів. Традиційно у цей день їй молилися про дарування дітей, зцілення недуг , за дітей та їхнє благополуччя, а також за сім’ю. В народі Анну вважають заступницею жінок. Тому звертаються до святої, коли потрібен її захист та опіка.

Вітаю усіх жінок які носять ім’я Анна ,хочу побажати, щоб життя дарувало родючість і щастя, щоб небеса захищали від бід та негараздів, щоб душа була чистою та вільною, а серце люблячим та чуйним.

Вітаю з Днем святої Анни і цього доброго свята від душі бажаю миру, радості, порозуміння, здоров'я, благополуччя, любові, гармонії та щастя.

З повагою ,Іван Грига