З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2023 08:00

Щорічно, 22 грудня, своє професійне свято відзначають енергетики та працівники електротехнічної промисловості України.

Енергетики — представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг під затишним світлом настільної лампи.І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства! Вони без енергетиків і взагалі як без рук.

Сьогодні вся Україна переживає нелегкий час. Ворог підступно атакує енергетичну інфраструктуру, що ставить під загрозу можливість електропостачання в країні. Але завдяки щоденній титанічній праці енергетиків Україна справляється з викликами та продовжує боротьбу з ворогом.

Від щирого серця дякуємо кожному працівнику енергетичної галузі за невтомну, щоденну працю задля збереження та відновлення енергетичної інфраструктури України.

З нагоди професійного свята, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, успішної праці, добра та затишку в родинах.

Зі святом!