Шановні жителі нашої громади!

Дата: 13.12.2023 08:00

13 грудня Церква традиційно вшановує пам'ять одного з апостолів Ісуса Христа — Андрія  Первозванного. Святий апостол Андрій славився своїм прагненням служіння Богу. Ім’я Первозванного апостол Андрій отримав за те, що був покликаний та пішов за Ісусом Христом. За своє довге життя апостол зазнав багато страждань та гонінь через віру. З ім’ям Андрія Первозванного пов’язані дивовижні зцілення. Тож 13 грудня прийнято вітати всіх знайомих Андріїв зі святом.

Вітаю з Днем Ангела усіх, хто носить славне ім'я Андрія. Бажаю всіх життєвих благ та ласки Божої. Нехай Ваш Ангел Охоронець оберігає щодня, а святий, ім'я якого носите, буде взірцем для Вашого земного життя!

Бажаю Вам міцного здоров’я ,міцних сил, мудрості, завзятості, віри в себе і постійного прагнення тільки до перемоги.Нехай всі молитви будуть почуті, а прохання - виконані. Благословення вам і процвітання!

З повагою, Іван Грига