Шановні жителі громади !

Дата: 09.12.2023 08:09

Вітаю зі святом  Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці

9 грудня ми відзначаємо День святої Анни. Це свято пов’язане з непорочним зачаттям Анною дочки Марії, яка стала Матір’ю Ісуса Христа. Тепер Анну вважають покровителькою жінок, вагітних, матерів. Традиційно у цей день їй молилися про дарування дітей, зцілення недуг , за дітей та їхнє благополуччя, а також за сім’ю. В народі Анну вважають заступницею жінок.

Вітаю усіх жінок які носять ім’я Анна ,хочу побажати, щоб життя дарувало родючість і щастя, щоб небеса захищали від бід та негараздів, щоб душа була чистою та вільною, а серце люблячим та чуйним.

Вітаю з Днем святої Анни і цього доброго свята від душі бажаю миру, радості, порозуміння, здоров'я, благополуччя, любові, гармонії та щастя.

З повагою , Іван Грига